29 Ocak 2015 Perşembe

Nars Radiant Creamy Concealer İncelemesi

Herkese tekrar merhaba.
Bugün sizlere hayatımın kapatıcısı diyebileceğim bir kapatıcı tanıtacağım; Nars - Radiant Creamy Concealer :)


Eskiden yani göz altlarım bu kadar yorgun ve mor gözükmediği zamanlar Garnier'nin concealer'ını kullanırdım ama artık beni tatmin etmemeye başladı. 
Eskiden aynı zamanda aydınlatıcı niyetine de kullandığım için light rengini almıştım kapatıcağına tenimde tuhaf gri bir renge dönüşüyor ve dahada belirginleştiriyor şuan.

İşte bu yüzden harıl harıl yeni bir kapatıcı arayışına başlamıştım, ya Mac - Pro Longwear yada bunu alacaktım, daha glowy bir bitiş istediğimden Nars'ı tercih ettim ve iyi ki de tercih etmişim.


  • Yaklaşık 15-16 gündür kullanıyorum ve verdiğim paraya değdiğini çok rahat söyleyebilirim.
  • İlk katta orta kapatıcılık sağlıyor, eğer daha fazla kapatıcılık istiyorsanız ikinci bir kat daha sürerek kapatıcılığı arttırabilirsiniz.
  • Renk seçenekleri tatmin edici, eğer göz altı kapatıcısı alacaksanız 1,5-2 ton kadar koyu almanız öneriliyor bu sebepten ben Custard rengini almayı tercih ettim. İlk başta ya koyu durursa diye endişelenmiştim çünkü bundan önce Ginger'ı aldım ve aşırı derecede koyuydu ama bunda öyle bir problemim olmadı cildimle bütünleşti.
  • Yapısı adındanda anlaşılacağı üzere kremsi, çok kolay dağıtılabildiğini ne yazık ki söyleyemem. Biraz uğraştırıyor.
  • Ve son olarak hemen hemen her kapatıcıda olduğu gibi göz altında kuruma yapabiliyor, bu yüzden ilk başta göz altlarınızı nemlendirip sonra üstüne kapatıcı sürmenizi tavsiye ederim. :)
Fiyatı: 80 TL

Swatchlarını da ekliyeyim:


Ve buda dağıtılmış hali, 
Tekrar belirteyim göz altımda böyle koyu durmuyor, morlukları kapatmak için kendi ten rengimizde değil ten rengimizin 1,5-2 ton koyusunu alıyoruz. :)


İncelemem bu kadar, umarım sizin adınıza faydalı bir yazı olmuştur.
Hoşçakalın... :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder