11 Ağustos 2014 Pazartesi

Tatil Sonrası Sendromları

Tatilden döneli neredeyse 1 hafta oldu ne bloga bakabildim ne üstümdeki mutsuzluğu atabildim hala fotoğraflara bakıp keşke şimdi orada olsam diyip duruyorum.
Bayramın ilk günü başlayan 8 günlük tatilden geriye bu fotoğraflar kaldı malesef. :/
Ama tabii bir an önce üstümdeki bu ölü toprağını atmam gerektiğinden post yapmam ve günlük yaşantıma geri dönmem gerektiğini anladım.
Her sene tatil için ailecek Şarköy'e gidiyoruz, bu sene değişiklik yapalım dedik ve annemin memleketi Gelibolu'yada uğradık.
Her ne kadar internetim olmadığı için biraz sıkılsamda çok eğlendim :)

Araba yolculuklarının bir diğer zevkli tarafıda bolca fotoğraf çekmek, yolda çok güzel kareler yakalanabiliyor. :)


Şarköy'e 5 senedir gidiyoruz bu sefer hiç gitmediğimiz bir yoldan gidelim dedik Uçmakdere'den geldik, şu kadarını söyleyeyim kesinlikle adının hakkını veriyor çünkü birara harbi uçucaz biz galiba burdan dedim.
Ama tabii manzara bakımından şahaneydi, ben yalnızca bir tanesini yakalayabildim fakat bir sürü yamaç paraşütü yapıldığına şahit olduk. :)


2. günkü durağımız Gelibolu'ydu, ilk annemin köyüne gittik bayram ziyareti için mezarlığa ve annemin teyzesine uğradık.


Gelibolu'ya gittik ordada bir bayram ziyareti yapıp sahili gezdik :)


Buarada eklemek istiyorum fotoğrafların hepsi benim çekimim, profesyonel kamerada değil dijital kameradan çektiğim halde baya güzel kareler çıktı meydana :)


Fotoğraf makinasının şarzı bitince telefona kalıp bunları çekebildim, ikinci karedeki İtalyan Karamelli dondurmayı herkeste görünce bende deneyeyim dedim başarılı buldum. :)


Tatilimizin 6. günü böyle bir manzaraya şahit olduk ki biraz korkutucuydu, sağanak yağdı o gün pek çıkamadık dışarı.


Gidiş biletlerini öğleden sonraya aldığımız için biraz daha oyalanmak için vaktimiz oldu, bunlarda son gün çekilenler. :)
Buarada Şarköy rüzgarlı bir yer olduğundan sörf için ideal bir yer, suyun bulanık görünüşü bu yüzden. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder